Ako vybrať novú sedaciu súpravu

Sedacia súprava je najdôležitejším kusom nábytku vo vašej obývacej izbe, a preto sa oplatí investovať do kúsku, ktorý je ideálny pre váš priestor a životný štýl. Musí to byť správna rovnováha medzi funkčnosťou a štýlom. Sme radi, že vám môžeme predstaviť novú sedaciu súpravu aj pre vašu obývaciu izbu!

Rohové sedacie súpravy 

Rohové sedacie súpravy sú moderné a veľmi žiadané v štýlových interiéroch moderných domov. Rohové sedacie súpravy môžu pomôcť vytvoriť v obývacej izbe zóny. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a usporiadaniach. Ak máte malú alebo úzku obývaciu izbu, kompaktné rohové sedacie súpravy z našej ponuky sú určené práve vám. Pre tých, čo majú k dispozícii väčší priestor si môžu zvoliť veľkolepé dizajnové sedacie súpravy.

rohová sedacia súprava

Sedacie zostavy

Klasické sedacie zostavy majú štandardný tvar a sú dostupné v rôznych veľkostiach a variáciách. Tento typ sedačiek môže poskytnúť väčšiu flexibilitu v obývačke. Veľmi jednoducho a efektívne môžete prestavať vnútorné usporiadanie izby a vytvoriť tak vždy nový a atraktívny vzhľad.

rrr

Výber materiálu poťahu

Váš životný štýl ovplyvňuje aj výber materiálu. Kvalitná koža je nadčasový materiál. Jednoducho sa čistí a je odolná. Jednoducho môžete pridať niekoľko štýlových vankúšikov a vytvoriť tak luxusný priestor. Naopak rôzne tkaniny sú dostupné v rôznych vzoroch a štýloch, ktoré môžu vytvoriť nevšedný vzhľad. Odolná látka vydrží skutočne veľa.