Ako vybrať novú sedaciu súpravu

Sedacia súprava je najdôležitejším kusom nábytku vo vašej obývacej izbe, a preto sa oplatí investovať do kúsku, ktorý je ideálny pre váš priestor a životný štýl. Musí to byť správna rovnováha medzi funkčnosťou a štýlom. Sme radi, že vám môžeme predstaviť novú sedaciu súpravu aj pre vašu obývaciu izbu!

Rohové sedacie súpravy 

Rohové sedacie súpravy sú moderné a veľmi žiadané v štýlových interiéroch moderných domov. Rohové sedacie súpravy môžu pomôcť vytvoriť v obývacej izbe zóny. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a usporiadaniach. Ak máte malú alebo úzku obývaciu izbu, kompaktné rohové sedacie súpravy z našej ponuky sú určené práve vám. Pre tých, čo majú k dispozícii väčší priestor si môžu zvoliť veľkolepé dizajnové sedacie súpravy.

rohová sedacia súprava

Sedacie zostavy

Klasické sedacie zostavy majú štandardný tvar a sú dostupné v rôznych veľkostiach a variáciách. Tento typ sedačiek môže poskytnúť väčšiu flexibilitu v obývačke. Veľmi jednoducho a efektívne môžete prestavať vnútorné usporiadanie izby a vytvoriť tak vždy nový a atraktívny vzhľad.

rrr

Výber materiálu poťahu

Váš životný štýl ovplyvňuje aj výber materiálu. Kvalitná koža je nadčasový materiál. Jednoducho sa čistí a je odolná. Jednoducho môžete pridať niekoľko štýlových vankúšikov a vytvoriť tak luxusný priestor. Naopak rôzne tkaniny sú dostupné v rôznych vzoroch a štýloch, ktoré môžu vytvoriť nevšedný vzhľad. Odolná látka vydrží skutočne veľa.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie