Ako vybrať správny nábytok pre školáka?

Ako vybrať správny nábytok pre školáka?

Už je to tu?! Veľkáči-prváci, hurá do školy! Ešte pred tým, než sadnú Vaše ratolesti po prvýkrát za školskú lavicu, je dôležitá príprava detskej izby. Ak premýšľate nad vhodným nábytkom, zbystrite pozornosť. Na efektívne plnenie každodenných školských povinností by sa dieťa malo cítiť vo svojej izbe pohodlne, ale najmä sústredene. Keďže dieťa začne sedením tráviť oveľa viac času, stolička musí byť navrhnutá tak, aby mu umožnila sedieť v správnej polohe. V detskej izbe školáka sa začína písať, čítať a tvoriť. Izba musí slúžiť čo najefektívnejšie a prakticky. Upriamte preto pozornosť na výber písacieho stola a stoličky, s čím Vám veľmi radi poradíme!

K vytvoreniu príjemného pracovného kútika na učenie potrebujete správne zvoliť stoličku k písaciemu stolu, ideálne, ktorá má nastaviteľnú výšku sedadla. Keďže dieťa rastie, stolička by mala rásť s ním. Vhodné sú rastúce stoličky, ktoré nastavíte od najnižších polôh až do dospelosti. Naša rastúca otočná stolička s podnožkou a trakmi zaručí dieťaťu maximálny komfort. Traky zvyšujú bezpečnosť počas sedenia a pomáhajú k správnemu držaniu tela. Podnož na nohy má nastaviteľnú výšku a je odnímateľná. Kolieska majú bezpečnostnú poistku. Keď dieťa sedí, s kreslom sa nedá hýbať. Nemusíte sa báť, že by dieťa pohyblivé kolieska rozptyľovali. V ponuke nájdete rôzne typy rastúcich stoličiek, prevedenia a dizajny.

Pozrite si aj rôzne druhy kancelárskych stoličiek a vyberte si tú pravú.

Aj pre písacie stoly platí, že výška stola by mala zodpovedať výške dieťaťa. Pri sedení za stolom sa dieťa nemá hrbiť a cítiť sa nepohodlne. Dieťa potrebuje mať nie len dostatočnú plochu pri písaní a učení, ale aj úložný priestor, kde si môže položiť a uložiť všetko potrebné. Dostatočným úložným priestorom sa vyhnete neporiadku. Náš rohový stôl s regálom má otvorený úložný priestor a dva šuplíky. Disponuje s veľkým úložným priestorom, ktorý určite oceníte Vy aj Vaše dieťa. Jednoduchý a nadčasový dizajn, ktorý bude vyhovovať aj v dospievajúcom, teenagerskom veku. Ponúkame Vám širokú ponuku aj kancelárskych stolov, z ktorých si môžete vyskladať ľubovoľnú detskú izbu pre Vášho školáčika.

Praktický je aj náš viacúčelový stôl s regálom, ktorý taktiež ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky školské potreby. Veríme, že z našej ponuky vyberiete všetko potrebné a vyskladáte si perfektný a účelný pracovný kútik pre Vaše dieťa.